You are here: / Motoryzacja / Paletyzator / Suwnice Pomostowe / Foteliki samochodowe

Foteliki samochodowe

Foteliki samochodowe
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

Foteliki samochodowe (6)Fotelik w samochodzie to obowiązkowy sprzęt dla każdego zmotoryzowanego rodzica. Często mamy obawy przed dokonaniem wyboru tego elementu. Jakie są idealne foteliki samochodowe i na jakie kwestie należy zwrócić szczególną uwagę podczas ich zakupu?

Aby wybrać fotelik, musisz oczywiści wiedzieć, ile waży Twoje dziecko. Fotele dzielone są właśnie ze względu na gabaryty dzieci. Na pewno nie trudno się domyślić, że gdy Twoje dziecko urośnie, potrzebny będzie nowy fotel. Zwrócić również uwagę na różnego rodzaju testy bezpieczeństwa, przez które przeszedł konkretny fotel.

Nie zapomnij również o tym, że nie wszystkie foteliki samochodowe będą nadawały się do montażu w każdym samochodzie. Bardzo dobrym pomysłem, przed zdecydowaniem się na zakup, jest próbne zamontowanie tego elementu w naszym aucie. Dzięki temu będziemy mogli upewnić się, że wszystko pasuje i że pasy bezpieczeństwa będą spełniały swoje zadanie. Mogą one na przykład okazać się zbyt krótkie albo za bardzo naciągnięte – zwróć na to uwagę.

Podobne wpisy związane z motoryzacją i transportem:

YOU MIGHT ALSO LIKE