You are here: / Kabotaż na busa / Samochody / Wycieraczki obiektowe / Tachodrive

Tachodrive

Tachodrive
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

tachodrive-6Tachodrive ONE jest to w chwili obecnej jedna z najpopularniejszych wersji profesjonalnego klucza, który wykorzystywany jest do poboru danych tachografu lub karty TachoDrive. Klucz ten wraz z specjalnym oprogramowaniem TACHOMATT Yellow Light w 100% spełnia wszystkie wymagania dotyczące zarówno poboru, jak i przechowywania danych.

Najnowsze klucze TachoDrive ONE dostępne są w dwóch różnych wersjach. Pierwsza oznaczona jest jako STD, a druga symbolem EX. Druga wersja cieszy się zdecydowanie większym zainteresowaniem i w dzisiejszych czasach bardzo często wykorzystywana jest między innymi przez służby kontrolne oraz te osoby, którym zależy na tym, aby mieć pełną kontrolę nad pobieranymi danymi. Klucze EX bardzo często wykorzystywane są również w profesjonalnych warsztatach.

Największą zaletą klucza TachoDrive ONE jest jego prostota oraz bardzo duża efektywność. Urządzenie to rewelacyjnie współpracuje z nowoczesnym oprogramowaniem TACHOMATT Yellow, które posiada bardzo wiele możliwości nie tylko w zakresie obróbki, ale również analizy oraz prezentacji zgromadzonych danych.

Podobne wpisy związane z motoryzacją i transportem:

YOU MIGHT ALSO LIKE